BY IRINA MAKHINKO

 

  • i-CHEF by Irina Makhinko – це український бренд кухарської форми та текстилю у сфері HoReCa. Якість, стиль, комфорт й  увага до деталей – це основні принципи роботи бренду.
  • Ми не прагнемо бути лідерами за кількістю замовників, які прийдуть до нас лише один раз!
  • i-CHEF – це висока мода на Вашій кухні 
  • i-CHEF любить та піклується про кожного, хто обирає наш бренд, та цінує те, що до нас повертаються та рекомендують друзям.

МИ ВДЯГАЄМО НАЙКРАЩИХ!!!

Генеральний директор i-CHEF
Ірина Махінько

Ірина Махінько
Генеральний директор i-CHEF Ірина Махінько

Я завжди любила мистецтво створення одягу. За освітою я дизайнер- художник – модельєр сценічного образу і ділового костюма.

Ким я тільки не мріяла бути в дитинстві, але всі життєві обставини вели мене до тієї справи, якою я успішно займаюся зараз, і без якої абсолютно не уявляю своє життя.

Коли я тільки почала займатися пошиттям одягу для співробітників кухні, то зіткнулася зі страшним стереотипом, що кухар – це чоловік «за стіною», який ходить в вічно брудній, просоченій жиром спецівці.

І це абсолютно не вкладалося в моїй голові, адже я бачила кухарів, які були справжніми зірками! Ці круті чоловіки і жінки знали по 5-6 мов, захоплювалися спортом, музикою і творили на своїх кухнях неймовірні чудеса.

В той самий момент я твердо вирішила, що буду для них шити такі вироби, про які ні у кого не повернеться язик сказати слово «спецівка». Адже на кухні важливо відчувати себе впевнено і комфортно, так само, як і на офіційному прийомі або, наприклад, в телестудії. Шеф-кухар повинен бути захищений від вогню, окропу, всіляких джерел бруду, і йому має бути не соромно вийти до людей в зал ресторану і представитися, коли того вимагає випадок.

Буквально за одну ніч я намалювала логотип для нинішньої компанії i-CHEF і чітко прописала принципи, за якими буду працювати.

Одяг – це наше ставлення до себе. Те, як ми хочемо себе відчувати, безпосередньо залежить від того, у що ми одягнені. Мені важливі відчуття людини, яка носить одяг від i-CHEF. Тому я завжди робила і буду робити тільки найякісніші речі. Кожна з них має свою власну історію, починаючи від ідеї, ескізів і закінчуючи підбором якісної тканини. Ми з командою можемо не спати ночами, коли справа доходить до створення чогось нового. І ми це любимо. Нам в кайф робити наших замовників щасливими!

Крім цього, я впевнено заявляю, що кожна наша річ володіє унікальним дизайном. Я взагалі за унікальність і дуже не люблю плагіат. Так, ніхто не придумає знову велосипед. Але тільки уявіть, скільки можна зробити варіацій чого завгодно!

У нас ідеї не вичерпуються, і саме тому i-CHEF став брендом одягу, який створює стиль в кухарському мистецтві.

Ми одягаємо кращих!
З любов’ю, ваша Ірина Махінько!

Наші сильні сторони

Будь-який наш виріб – це в першу чергу зразок якості і поваги до Вас і Вашої роботи.

Ми опрацьовуємо ідеї, малюємо десятки ескізів, удосконалюємо моделі, приділяючи увагу деталям, і – найголовніше – вкладаємо душу в кожен створений виріб.

Замовивши у нас форму, Ви можете бути впевнені в тому, що:

Вона буде ідеально на Вас сидіти

Oна буде ідеально на вас сидіти

Від нас ви підете щасливим володарем красивою і стильною моделі. Прекрасний вибір для тих, хто завжди хоче носити не просто кітель, а кітель зі смаком і гідний захоплення.

Ми використовуємо тільки якісні тканини і крій

Ми використовуємо тільки якісні тканини і крій

Висока якість пошиття, оригінальні моделі, ретельне опрацювання всіх деталей, сертифіковані тканини – ось складові нашої роботи.

Ми зможемо створити для Вас індивідуальний дизайн

Ми зможемо створити для вас індивідуальний дизайн

Наша компанія завжди готова реалізувати будь-які ваші побажання: від класичного кітеля до неймовірно креативних задумок.

Вироби, виготовлені для Вас, завжди будуть виглядати красиво і неповторно. Зробивши замовлення, Ви можете бути впевнені в унікальності Ваших виробів, розуміючи, що це розроблено спеціально для Вас з урахуванням специфіки Вашого напряму. Спілкування з нашим дизайнером завжди приємно і плідно.

Відгуки клієнтів